باسکول در کرمان

صفحه اصلی » باسکول در کرمان

باسکول در کرمان

 

باسکول در کرمان

 

باسکول چیست 

باسکول در حقیقت ترازوی دیجیتال با ابعاد بزرگ است و جهت توزین مواد سنگین و حجیم مورد استفاده قرار می گیرد ، در گذشته از باسکول با حالت قپونی جهت توزین مواد حجیم استفاده می نمودند امروزه از باسکول دیجیتالی جهت توزین استفاده می گردد .

باسکول به دلیل توزین مواد حجیم و بزرگ باید دارای بدنه ی مقاوم بوده و پایه های توزین و کفه نیز از مقاومت خوبی برخوردار باشند تا بتوانند علاوه بر وزن مشخص شده مقداری بیشتر از حد مجاز برای تحمل بار اضافی را داشته باشند .

باسکول سیستمی الکترونیکی است که از نمایشگر و بدنه و نیز لودسل طراحی گردیده است و اطلاعات توزین پس از قرار گرفتن کالا بر روی کفه به نمایشگر انتقال می یابد ، باسکول بهترین روش توزین برای مواد حجیم است .

امتیاز بهترین باسکول را می توان به باسکول پند و باسکول محک اختصاص داد که دارای بدنه ی مقاوم بوده و در مدل های گوناگون باسکول فروشگاهی ، باسکول صنعتی ، باسکول آویز ، باسکول جاده ای در حال تولید است .

 

اجزاء تشکیل دهنده باسکول دیجیتال

1-فونداسیون
2-سازه اصلی ( پلاتفرم )
3-لودسل
4-جانکش باکس
5-نشان دهنده ( نمایشگر )
6-پرینتر

 

قیمت باسکول

قیمت باسکول یکی از عوامل تاثیر گذار بر کیفیت و نوع قطعات استفاده شده در باسکول دیجیتال می باشد هزینه ی تمام شده در تولید و ساخت باسکول به عوامل متعددی بستگی دارد که از جمله آن میتوان خدمات باسکول ، استاندارد و استفاده قطعات با کیفیت در ساخت باسکول را نام برد

 

برای خرید و شماروه باسکول در کرمان میتوانید با مشاوران پند الکترونیک کرمان نمایندگی فروش باسکول دیجیتال در کرمان تماس بگیرید