ترازوی فروشگاهی پند

صفحه اصلی » وبلاگ » ترازوی فروشگاهی پند

ترازوی فروشگاهی پند

 

ترازوی فروشگاهی پند

 

یکی از مهم‌ترین ابزارهایی که در فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌های امروزی مشاهده می‌شود ترازوی دیجیتال است.

بر روی این دسته از ترازوها مشخصا نام ترازوی فروشگاهی نهاده‌اند. ترازوی فروشگاهی از پر استفاده‌ترین دستگاه‌ها و ابزارهای دیجیتال دنیای معاصر است. تقریبا هر یک از ما در طول روز با چندین و چند ترازوی فروشگاهی مواجه می‌شویم و به نمایشگر‌های آن که قیمت خریدمان را نشان می‌دهد، خیره شده‌ایم. شرکت پند الکتریک  کرمان نیز تولیدکننده مدل‌های بسیاری از ترازوهای فروشگاهی است و در بازار داخلی و برای مالکان فروشگاه‌های ایرانی کاملا شناخته شده است. ترازوی فروشگاهی پند یکی از دسته‌های تولیدی این شرکت است. می‌توان شناخته بودن و شهرت این دسته از محصولات پند را با نام خود شرکت پند مقایسه کرد. ترازوی پند با ارائه دادن ساختارهای جدید در طراحی ترازوی فروشگاهی و کیفیت و قابلیت‌های کاربردی و به روز، در کنار قیمت بسیار مطلوب، استقبال فراوان متقاضیان را از ترازوی فروشگاهی پند در پی داشته است.

ترازوهای فروشگاهی پند از نظر ظاهری نمونه‌های قابل توجهی هستند. اگر به انواع مختلف 30 کیلویی و 50 کیلویی مدل PX 7500 توجه کنید، به عجیب بودن قرار گرفتن صفحه کلید بر روی علمک پی خواهید برد. این طراحی ارگونومیک، بهترین نوع طراحی ترازوی فروشگاهی برای کاربران میادین میوه و تره‌بار است. با چنین طراحی احتمال نفوذ آب به داخل کیبورد به صفر می‌رسد و توزین سریع‌تر و با خیال آسوده‌تر انجام می‌گیرد. انواع دیگری همچون ترازوی فروشگاهی مدل PX 6000 انواع ساده علمک‌دار پند محسوب می‌شوند. در اغلب ترازوهای فروشگاهی پند چاپگر تعبیه‌ شده است و دقت توزین در هر دستگاه متغیر است و بین 5 تا 10 گرم و برای مقدار وزنی معلوم، نوسان دارد. داشتن حافظه را نیز باید از قابلیت‌های دیگر ترازوی فروشگاهی پند دانست. در مدل PX 6500 عدد حافظه‌ها به 50 هزار رسیده است. به عبارت دیگر ترازوی فروشگاهی PX 6500 را باید کامل‌ترین ترازوی فروشگاهی پند دانست. این دستگاه از هر نظر ابزاری کامل برای توزین و اندازه گیری در فروشگاه‌های بزرگ به شمار می‌آید. قیمت ترازوی پند در قیاس با نمونه‌های خارجی بسیار مناسب است و 12 مدل از این دسته شرکت پند در پند کرمان موجود است.

 

در مورد نویسنده : پند الکترونیک
فروشگاه پند الکترونیک کارمانیا ، یکی از اولین مراکز ارائه و خدمات پس از فروش سیستم های توزین دیجیتال در استان کرمان بوده و همواره در خصوص ارائه سیستم های توزین خصوصا فروشگاهی در این استان پیشتاز بوده است.

ارسال نظر

20 − 10 =